Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після дипломатичного скандалу президент Сербії виступив за зниження напруженості з Україною

У країні раніше заявляли про нібито спроби Києва розсварити Белград із Москвою.

Президент Сербії Александар Вучич наголосив на важливості зниження рівня напруженості між Сербією та Україною та продовження розвитку дружніх відносин між країнами.

Про це повідомляє РТС.

Вучича запитали, чи призвела до нового дипломатичного протистояння ситуація, коли обидві країни відкликали своїх послів для консультацій. Він висловив сподівання, що відкликання послів не стало дипломатичним протистоянням і що найближчим часом вдасться врегулювати цю ситуацію. 

За його словами, українці ставляться дружньо до сербів, а серби - до українців.

”Важливо знизити градус напруженості у відносинах з Україною”, - сказав Вучич.

ВідеоСербія влаштувала недружній випад проти України із критикою та погрозами

Нагадаємо, Сербія виступила проти України з критикою та погрозами через буцімто спробу розсварити сербів із росіянами. Заяву відповідного змісту зробив міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич. Країна викликала з Києва свого посла Раде Булатовича для консультацій. Белград закидає Києву порушення українським послом Олександром Александровичем Віденської конвенції про дипломатичні відносини. Дипломат заявив, що Росія використовує Сербію, аби розпалити війну на Балканах та знищити Європу. Він також зауважив, що сербська влада не реагує на присутність своїх громадян на окупованому Донбасі в складі незаконних збройних формувань. За даними СБУ, на боці терористів воює щонайменше 300 сербів. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін також викликав Александровича до Києва на консультації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції