Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після секс-скандалу Яременко звинуватив журналістів у злочині та розповів про мораль

Депутат каже, що не погрожує, а просто нагадує про закон.

Депутат Богдан Яременко після скандалу з повією заявив, що оприлюднення особистого листування – кримінальний злочин.

Про це він сказав під час засідання Верховної Ради 31 жовтня.

"Якщо ви хочете поговорити про мораль і закон – давайте. У цій країні є закон, який захищає мою та кожного з вас особисте листування. Оприлюднення листування є кримінальним злочином і той, хто зробив це заробив від 3 до 7 років", - сказав він.

Яременко запевняє, що "не погрожує", а "лише нагадує про закон, який один для всіх".

Разом з цим він знову попросив вибачення у сім’ї та фракції, і заявив, що готовий до будь-якого вирішення ситуації. За словами Яременка, дружина до нього жодних претензій не має.

Нагадаємо, Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Сам нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

У "Слузі народу" розійшлися думки щодо покарання Яременка за переписку з повією.

Відео Секс-скандал на зло папараці: нардеп Богдан Яременко вибачився за свою витівку

Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп стверджує: скандал організував він сам.  

Секс-скандал на зло папараці: нардеп Богдан Яременко вибачився за свою витівку

Залиште свій коментар

Вибір редакції