Після мінських домовленостей на Донбасі загинули 300 російських військових - правозахисниця

Усього на Сході України поклали голови 4 тисячі росіян, у тому числі від "дружнього вогню".

Після того, як в Мінську було підписано домовленості про режим припинення вогню, на Донбасі загинули близько 300 російських військовослужбовців. Велика частина з них – від вогню бойовиків.

Про це повідомила Олена Васильєва, російська громадська активістка, засновниця групи в Facebook "Груз-200 с Украины в Россию".

"Чомусь "ДНРівці" почали стріляти по російських колонах, які там кудись пересувалися. Так було під Ізварино, зараз оренбурзців розстріляли двічі. Тобто ніякої координації дій там немає", – говорить Васильєва.

За даними правозахисниці, усього за час війни на Донбасі загинуло близько 4000 росіян. Близько 1000 з них – це російські добровольці-найманці, яких вбили до вторгнення російської армії на територію України 25 серпня. Решта – бійці кадрових російських військових частин.

"Перша тисяча, яку ми нарахували, була зі складу добровольців і невеликої кількості загиблих там спецназівців (так званих "зелених чоловічків"). Це до вторгнення. У перші два дні вторгнення ми нарахували тисячу. Потім надійшла інформація про 800 трупів, які вивозили в Росію на КамАЗах. Потім був останній гуманітарний конвой, який вивозив трупи через Ростов, плюс ще відомості про вагон із "вантажем-200" від людей, які займалися його завантаженням. Коли ми склали всі ці цифри, у нас вийшло 3700 осіб. І остання – це розстріл Оренбурзької бригади. І ще було кілька випадків, коли наші росіяни бомбили наших же росіян. Там теж почали приходити цифри – це приблизно ще близько 300 осіб до тих 3700 додалося. Тому вже 4000 виходить", – розповідає Васильєва.

Нагадаємо, Facebook видалив групу, присвячену "вантажу 200".

ВідеоУ Росії ідентифікували 3 тисячі загиблих під час війни в Україні росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: