Після окупації Криму Росією на півострові почалися масштабні утиски прав людини - МЗС

Також в МЗС України зазначають, що резолюція ГА ООН залишається ключовим інструментом для деокупації Криму

Сьогодні, 27 березня, в МЗС України заявили, що Київ очікує подальшої підтримки світового співтовариства на шляху відновлення цілісності країни.

"Заклик до всіх держав відмовитися і утримуватися від дій, спрямованих на часткове або повне порушення національної єдності і територіальної цілісності України, в тому числі будь-яких спроб змінити межі України, став черговим свідченням повної підтримки з боку міжнародного співтовариства України, яка стала жертвою військової агресії з боку Росії", - йдеться в заяві МЗС.

В українському зовнішньополітичному відомстві говорять, що навіть після цього чіткого вердикту міжнародного співтовариства "Росія не повернулася до права цивілізованих народів": "Своєю незаконною окупацією Автономної Республіки Крим, а також військовим вторгненням на український Донбас Москва вперто продовжує порушувати міжнародне право".

Також у МЗС зазначають, що протягом останніх двох років незаконної окупації тривають масштабні утиски Росією прав людини в Криму, в тому числі кримських татар - корінного народу Кримського півострова.

МЗС України зазначають, що резолюція ГА ООН залишається ключовим інструментом для деокупації Криму, і Україна розраховує на подальшу підтримку з боку міжнародного співтовариства.

Нагадаємо, що два роки тому більшістю голосів Генасамблеєю ООН була схвалена резолюція "Територіальна цілісність України", якою підтверджується суверенітет, політична незалежність, єдність і територіальна цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: