Звільнений італійським судом скандальний Марков швидко втік до Росії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Звільнений італійським судом скандальний Марков швидко втік до Росії

УНІАН

Екс-нардеп не дочекався апеляції на своє звільнення з-під домашнього арешту.

Одіозний екс-нардеп Ігор Марков після оголошення рішення суду у Генуї, який не дозволив видати політика Україні, першим рейсом вилетів до Москви. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Інформація про втечу Маркова з'явилася в італійській місцевій газеті. Автор новини розповідає, що про відліт політика до Росії почув від самого обвинуваченого.

"Знаю, шо коли йому знімали браслет, він заявив, що поїде першим рейсом. Ясна річ, до Росії. Він це сказав у присутності своєї матері, карабінерів, про це чули присутні", - каже журналіст Маттео Індіче.

Адвокат Маркова теж поїхав з Генуї і майже добу не відповідав навіть на дзвінки. Енріко Скопезі вийшов на зв'язок, коли його підзахисний вже давно покинув повітряний простір Італії.

"Марков вилетів через Мілан. Не було жодних перепон на контролі. Взяв літак на Москву. Його мати ще тут, вона летить завтра", - сказав адвокат.

Ігоря Маркова затримали у Сан-Ремо в серпні минулого року. Він входить до так званого "Комітету порятунку", створеного колишнім прем'єром Азаровим у Москві. Українська прокуратура наполягала на екстрадиції Маркова і закидає йому організацію та скоєння побиття учасників пікету в Одесі у 2007-му.

Останні місяці колишній український нардеп провів у Генуї, у готелі під домашнім арештом, і у Москву втік, не дочекавшись рішення щодо апеляції. Італійський обвинувачувач у цій справі, прокурор Енріко Дзукка, не приховує свого роздратування.

"Маркова звільнили, тому він і полетів. Зараз я вивчатиму судове рішення, будемо подавати касацію. Загалом рішення суду було технічним", - каже він.

Прокуратура готуватиме касаційну скаргу, за законом має на це 15 днів. Утім, як зізнаються представники обох сторін, майбутнє рішення навряд чи вплине на долю Ігоря Маркова. Якщо, звісно, він не надумає повертатися до Італії.

Кореспондент ТСН Катерина Нестеренко

Звільнений італійським судом Ігор Марков вже втік до Москви

Звільнений італійським судом Ігор Марков вже втік до Москви

Наступна публікація