Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після роботи Держохорони у ВР Парубій планує заборонити депутатам приносити зброю

Політики всерйоз побоюються теракту під куполом Ради.

Про посилені заходи безпеки дбають у Верховній Раді. Держохорона провела там у понеділок ретельну перевірку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фахівці шукали небезпечні предмети та речовини, взяли навіть проби повітря, отрути поки що не знайшли. За словами керівника Управління держохорони Валерія Гелетея, до спецслужб надійшла оперативна інформація про ймовірну загрозу теракту. "Сьогодні ми дивились максимально все. Ми брали експертизи на кисень, проби повітря", - розповів він.

Водночас, на думку спікера Андрія Парубія, потенційну небезпеку можуть становити й деякі нардепи, які приходять до Ради з іменною зброєю. А Надія Савченко, як твердять депутати, минулого тижня з'явилась у сесійній залі з бойовими гранатами. Тож у парламенті терміново підготували законопроект, який забороняє депутатам приносити зброю та інші небезпечні речі не лише до Ради, а й до інших органів державної влади. Ухвалити новий закон планують у вівторок. "Це відбудеться дуже швидко – завтра. І таким чином ми зможемо забезпечити охорону будівлі і всіх присутніх із середи. Коли кожен змушений буде залишити зброю і інші небезпечні речовини біля входу, а інакше він не зможе зайти в цей будинок", - пояснив голова ВР.

ВідеоВР ухвалить закон, який забороняє депутатам приносити зброю до органів держвлади

Держохорона сьогодні провела ретельну перевірку в стінах Парламенту. Шукали небезпечні предмети та речовини. Узяли на аналіз навіть проби повітря. Отрути поки що не знайшли. За словами керівника управління держохорони Валерія Гелетея, спецслужби отримали оперативну інформацію про ймовірну загрозу теракту.

ВР ухвалить закон, який забороняє депутатам приносити зброю до органів держвлади

Залиште свій коментар

Вибір редакції