Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після скандального концерту на "Інтері" Нацкорпус збирається відвідати Льовочкіна

Національний корпус закликають їхати до замовника провокації.

Представники Національного корпусу планують  "навідатися в гості" до співвласника телеканалу "Інтер", заступника голови фракції "Опозиційний блок" Сергія Льовочкіна.

Про це заявив прес-секретар Національного корпусу Олександр Алфьоров біля будівлі телеканалу після показу в ефірі скандального концерту до Дня перемоги.

Б'ємо по замовнику!

Щойно загальнонаціональний телеканал «Інтер» на всю країну назвав українських загиблих героїв - "фашистськими злочинцями". Протягом всього дня ми намагалися достукатись до здорового глузду редакції та керівництва каналу й вимагали вилучити проросійські пропагандистські заяви з ефіру вечірнього концерту. ▫ Як і очікувалось, «Інтер» вчинив як остання мразота. Відтепер ні телеканал, ні його власника колаборанта Льовочкіна у спокої ми не залишимо. Все тільки починається… Закликаємо всіх українців прийти завтра, 10 травня, о 13:00 до станції метро Видубичі та підтримати акцію протесту від Нацкорпусу! #ІнтерБудеНАШ #1013Видубичі

Опубліковано Національний корпус 9 травня 2018 р.

"Ми не воюємо з порожніми стінами. Ми не воюємо з тими, хто прийшов сюди, в тому числі, підтримувати правопорядок… Ми б'ємо по замовниках цього цирку", - заявив він.

Фотогалерея Близько 100 активістів продовжують блокувати телеканал "Інтер", в ефірі якого йде скандальний концерт (19 фото)

"Завтра ми закликаємо до загальної мобілізації, щоб зробити точковий удар по замовнику цієї оперети, олігарху Сергій Льовочкіну", - зауважив Алфьоров.

Представник Нацкорпусу закликав збиратися в четвер о 13 годині біля станції метро Видубичі та їхати до будинку Льовочкіна.

"Ми закликаємо вас усіх завтра прийти і навідатися в гості до головного замовника цієї провокації", - резюмував він.

Нагадаємо, що раніше під будівлю телеканалу "Інтер" кинули "коктейль Молотова"

Додамо, блокування телеканалу "Інтер" відбувалося у зв'язку з поширенням фрагменту концерту до 9 Травня. На ньому, як зазначають активісти, звучать пропагандистські гасла. Активісти різних організацій зібралися біля будівлі телеканалу "Інтер" з вимогою позбавити ліцензії канал, в ефірі якого, на їхню думку, системно проводиться антиукраїнська редакційна політика. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції