Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після скандалу з НАБУ Луценко скасував поїздку до США - журналістка

Він до останнього був заявлений в програмі форуму з повернення активів.

Генпрокурор Юрій Луценко не з'явився на відкритті Глобального форуму з повернення активів у Вашингтоні. Про це у Facebook повідомила журналістка "Радіо Свобода" Наталя Седлецька.

У Вашингтоні розгорнулись справжні пристрасті навколо скасованого візиту Юрія Луценка в США. Прямо зараз у столиці Сп...

Posted by Natalie Sedletska on Monday, December 4, 2017

За її словами, Форум зосередився на чотирьох країнах, серед яких й Україна. Три держави були представлені генпрокурорами та міністрами юстиції. Однак ані Луценко, виступ якого був заявлено у програмі, ані його заступники на заході не з'явилися. На Форум також запросили директора НАБУ Артем Ситника та керівника САП Назар Холодницького. Однак на відкритті Україну представляв посол у США Валерій Чалий.

ВідеоЧергове протистояння. Луценко вважає агентів НАБУ "нелегальним угрупованням"

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ), "не просто розкрили цю інформації одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

У Вашингтоні назвали ці дії спробою "підірвати незалежні антикорупційні інституції", яким США та інші країни надавали підтримку.

ВідеоОперація-провокація: Україну сколихнув гучний конфлікт між НАБУ і ГПУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції