Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після скандалу з розкраданнями в армії Гладковський призупиняє свої повноваження в РНБО

Також він звернувся до правоохоронців із проханням перевірити розслідування журналістів.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся в правоохоронні органи із заявою про перевірку оприлюднених у журналістському розслідуванні фактів про незаконні оборудки під час закупівель в армії.

Про повідомляє прес-служба РНБО.

За його словами, розслідування складається з компіляції "загальновідомих фактів та брудних фейків". "Щоб запобігти будь-яким інсинуаціям, особисто звертаюся і до Головної військової прокуратури, і в НАБУ із заявою якомога швидше перевірити все, що викладено в "розслідуванні", і дати відповіді і мені, і всьому суспільству", – йдеться в заяві Гладковського.

"На час перевірки правоохоронними органами цього питання звертаюся з проханням призупинити мої повноваження як першого заступника секретаря РНБО і голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Відповідні заяви подаю негайно", - заявив чиновник.

Зазначається, що на час розслідування повноваження першого заступника Секретаря РНБО України будуть призупинені. 

Нагадаємо, журналісти "Наших грошей" випустили розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України, до яких причетне оточення президента Петра Порошенка. за даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. У розслідуванні вперше оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі.

Відео Програма "Наші гроші" опублікувала розслідування про розкрадання коштів в оборонному комплексі

До розкрадання начебто причетні член Ради нацбезпеки і оборони Олег Гладковський, його син і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. За даними журналістів, від початку війни вони скуповували військові запчастини контрабандою в Росії, а також на складах української армії. Накручували ціни у рази, а потім продавали на заводи "Укроборонпрому". 

Програма "Наші гроші" опублікувала розслідування про розкрадання коштів в оборонному комплексі

Залиште свій коментар

Вибір редакції