Після важких виборів Довгий обідає в секретному ресторані та порушує ПДР в центрі Києва

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

В найдорожчому магазині столиці також помітили подружжя Коновалюків та Артема Щербаня.

Журналісти ТСН зняли у найдорожчому магазині столиці в центрі Києва колишнього секретаря Київради Олеся Довгого, екс-нардепа Валерія Коновалюка з дружиною та екс-депутата Артема Щербаня.

Ресторан без вивіски знаходиться в лаундж-зоні на четвертому поверсі цього найдорожчого магазину Києва на Грушевського.

Вартість речей в бутіку сягає 50-100 тисяч гривень за пальто, джинси коштують в середньому 8 тисяч, а сукні - від 6 до 70 тисяч гривень. Можна придбати у магазині і м'які іграшки з натурального хутра – найскромніше плюшеве кошеня коштує 6,6 тисяч гривень, а найдорожчий песик виготовлений з хутра французьких кролів стане у понад 32 тисячі гривень.

Ціни в меню закладу відповідають цінникам на одязі: тарілка "олів'є" коштує більше 500 гривень, котлета з картопляним пюре – 245 гривен, лобстер – більше тисячі гривень. У закладі не для пересічних громадян розкоші навіть у вбиральні – відвідувачам створюють приємну атмосферу запаленими свічками у кабінках, які в магазині продають дорожче тисячі гривень, а також чорним туалетним папером, який більш гармонічно вписується у інтер'єр, ніж звичайний білий. Магазин та ресторан належить кумі екс-президента Віктора Ющенка Оксані Хант-Мороз.

Після трапези Довгий сів у своє авто і сміливо пересік подвійну осьову, розгортаючись на вулиці. Не відставало і подружжя Коновалюків, яке вийшло з магазину з обновками, на своєму джипі вони так само порушили ПДР.

Нагадаємо, за результатами підрахунку бюлетенів на Кіровоградщині Олесь Довгий має стати депутатом Верховної Ради.

Довгий та Коновалюки навідуються до VIP-магазину з "захмарними" цінами

Довгий та Коновалюки навідуються до VIP-магазину з "захмарними" цінами
Наступна публікація