Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після відновлення розслідування проти України в справі МН17 Зеленський зустрівся з главою МЗС Нідерландів

Сторони обговорили питання співпраці між двома країнами в багатьох галузях.

У середу, 9 жовтня, президент України Володимир Зеленський у Києві зустрівся з міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Стефом Блоком. Напередодні стало відомо, що Нідерланди відновлюють розслідування щодо причетності України до катастрофи літака рейсу МН17 п'ять років тому над Донбасом, коли загинули майже 300 людей.

"Глава держави подякував Нідерландам за незмінну позицію на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, неухильне дотримання режиму санкцій Європейського Союзу щодо РФ, невизнання незаконної анексії українського Криму Росією. Володимир Зеленський поінформував співрозмовника про безпекову ситуацію на Донбасі, а також про зусилля, спрямовані на припинення бойових дій. Було обговорено питання співпраці сторін щодо завершення розслідування та проведення судового процесу у справі про збиття літака рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній", - зазначила пресслужба глави держави.

Інших подробиць щодо справи МН17 не повідомляється.

Серед інших тем – "ішлося про взаємодію сторін у рамках реалізації курсу європейської та євроатлантичної інтеграції України. Міністр закордонних справ Нідерландів підтвердив наявність значного інтересу нідерландського бізнесу до нарощування інвестиційної співпраці, а також зазначив готовність уряду Нідерландів продовжувати підтримку України на шляху реалізації структурних реформ".

Володимир Зеленський і глава МЗС Нідерландів Стеф Блок_1
Сайт президента України

Зазначимо, що Нідерланди проведуть додаткове розслідування катастрофи МН17. Тамтешні депутати хочуть з'ясувати роль України у цій справі. Зокрема, чому саме наша держава не закрила повітряного простору над Донбасом. Насправді, Україна тоді закрила небо до певної висоти, але виявилось, що російські ракети можуть цілити вище. Детально про цю справу читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Справа МН17: Москва може підштовхувати Нідерланди до нового розслідування авіатрощі

Нідерланди проведуть додаткове розслідування катастрофи МН17. Тамтешні депутати хочуть з'ясувати роль України у цій справі. Зокрема, чому саме наша держава не закрила повітряний простір над Донбасом. Насправді, Україна тоді закрила небо над сходом, але ракета з російського Буку може поцілити вище.    

Справа МН17: Москва може підштовхувати Нідерланди до нового розслідування авіатрощі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції