Після втаємниченого звільнення із в'язниці Лозінський зник у невідомому напрямку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У свій маєток на Кіровоградщині екс-нардеп не повернувся.

В умовах цілковитої таємничості, під прикриттям снайперів і особисто начальника в'язниці екс-нардеп Віктор Лозінський напередодні вийшов на волю.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Покарання за вбивство жителя Кіровоградщини він відбував у Бориспільській колонії під Києвом. До журналістів ТСН навіть поліцію викликали за те, що вони проводять зйомку біля центрального входу в'язниці. У Службі виконання покарань ТСН запевнили, що підстав для виходу екс-нардепа станом на вчора – немає, адже рішення суду про його звільнення ще не готове. Однак, попри завершений робочий день, Лозинського таки випустили.

Убивця селянина вийшов з картатою сумкою в руках, після обіймів родича хутко сів в "Ауді" однієї з останніх моделей і на великій швидкості помчав у невідомому напрямку.

Лозинський після звільнення з-під варти, як повідомляють джерела ТСН, мав повернутися у свій маєток – у Голованівськ, що на Кіровоградщині. Біля його будинку з опівночі чатує кореспондент ТСН Сергій Осадчук. Він зазначає, була інформація, що саме сюди після звільнення може повернутися Віктор Лозинський. Усередині маєтку екс-депутата не було жодних ознак присутності господаря. У вікнах не горіло світло, навіть охоронця не було в будиночку біля воріт. У сусідній будівлі відділу освіти зустріли місцевого охоронця. На запитання щодо повернення його відомого земляка до своєї хати, чоловік відповів, що про цей факт не чув. Зазначив, що маєток постійно підтримували в гарному стані, фарбували ворота.

Більша частина мешканців цього населеного пункту чекає повернення Віктора Лозінського додому. Кажуть, той багато зробив для людей. Деякі навіть розповідали, що готові його з хлібом-сіллю зустрічати. Коли ж екс-депутат приїде сюди у свій маєток, наразі люди не знають.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області внаслідок зіткнення з Лозинським та його друзями загинув місцевий житель Валерій Олійник. За даними Генпрокуратури, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Апеляційний суд Київської області вирішив звільнити Лозинського умовно-достроково. За вбивство він відсидів шість років, хоч засудили його на 15, згодом термін скоротили до 10 років в'язниці. На волю він вийшов завдяки так званому "закону Савченко", за яким перебування у СІЗО рахується як день за два.

Відео Віктор Лозинський напередодні вийшов на волю в умовах цілковитої таємничості

Відео Лозінський із в'язниці має повернутись на Батьківщину

Залиште свій коментар

Вибір редакції