Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Письменник Шкляр пояснив роль Коломойського в УКРОПі

Комісію під керівництвом бізнесмена він назвав радою моральних авторитетів партії.

Члени "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" на черговому з'їзді переобрали керівні органи відповідно до вимог оновленого статуту. В партії з'явилися нові політична рада, президія, ревізійна комісія, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На з'їзд прибули 422 делегати. Вони на з'їзді, крім усього іншого, дізналися, що членом партії став екс-очільник Дніпропетровської обласної держадміністрації Ігор Коломойський. Його прізвище пролунало у списку претендентів на посаду голови комісії партійного контролю. "Ігор Валерійович став членом партії УКРОП ще два місяці тому, просто про це не говорилося. Я задоволений, що він наважився вступити в партію – це честь для партії", - заявив нардеп Палиця.

Відео Нова політична рада, президія партії та ревізійна комісія

Свою згоду бути обраним головою комісії партійного контролю, який ще називають партійним судом, Коломойський передав у письмовій заяві – особисто присутнім на з'їзді він не зміг. За його кандидатуру проголосували 415 делегатів, проти не було нікого, одна людина утрималася. Як розповів автор історичного роману "Чорний Ворон" письменник Василь Шкляр, партійний суд – це орган, що контролює та перевіряє дотримання вимог статуту, стежить за партійною дисципліною та етикою, а також урегульовує всі конфлікти всередині партії. Самого Шкляра обрали одним з членів комісії партійного контролю. "Знаєте, така рада моральних авторитетів урегульовує всі ці непорозуміння, розглядає такі конфліктні ситуації і доходить якогось висновку – і потім дає свою пораду безпосередньо керівництву партії", - пояснив письменник.

На минулих місцевих виборах УКРОП став четвертою партією в країні, набравши понад 7% голосів – це майже мільйон виборців в 23 областях України. Як наслідок, укропівцями є 7 мерів і 26 керівників районних рад. Наступний з'їзд партії має обрати голову УКРОПу, але він відбудеться вже в новому році.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції