Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пісня Магомаєва і лайка в спортзалі: що постив у соцмережі Олег Ляшко в день свого весілля

Депутат став на рушник разом із своєю багаторічною цивільною дружиною.

Головний радикал Олег Ляшко розписався зі своєю цивільною дружиною Росітою Сайранен. Вони прожили 20 років разом і навіть мають спільну доньку, а святкувати вирішили скромно і майже без гостей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ранок для молодого розпочався в заміському маєтку зі співу пісні Мусліма Магомаєва "Свадьба". Запис свого співу Ляшко сам виклав в інтернет. Наступне відео у соцмережах з’явилося трохи згодом – на ньому депутат у футболці донецького "Шахтаря" інтенсивно підтягується і віджимається, а після штанги навіть матюкається.

ВідеоОлег Ляшко розписався зі своєю цивільною дружиною Росітою Сайранен

Олег Ляшко став на рушник. За підрахунками пари, вони прожили 20 років разом і навіть мають спільну доньку. Тож святкували скромно і майже без гостей. Як усе було - бачили кореспонденти ТСН.

Олег Ляшко розписався зі своєю цивільною дружиною Росітою Сайранен

Вдень відбулася реєстрація шлюбу, на котру приїхав нардеп Андрій Лозовий із букетом квітів, Ігор Скуратовський, охорона, фотограф – загалом до десяти гостей. Мами Ляшка журналісти не помітили, натомість була його донька. Телекамери до відділу реєстрації шлюбів не допустили, але журналісти встигли помітити, що за здоров’я молодих присутні на церемонії пили італійське ігристе вино по 500 гривень за пляшку. Коментарі щодо свого одруження Ляшко пообіцяв надати згодом.

Фотогалерея Ляшко одружився з Росітою. Ексклюзив (10 фото)

Додому молодята вирушили на броньованому позашляховику. Невеликий кортеж із трьох машин доїхав до заміської резиденції Ляшка – маєтку, котрий радикал придбав торік за 15 мільйонів гривень. Святкували подію у вузькому колі.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції