"Питання не в посаді": Зеркаль прокоментувала зникнення указу про своє призначення в АП

Вона пообіцяла ввечері надати повну відповідь.

Заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що зникнення указу про її призначення в Адміністрації президента Володимира Зеленського не пов’язане із посадою.

Про це вона написала на своєму Facebook.

"Парадокси з указом 309 породжують чутки і непорозуміння. Особисто я не люблю у такий спосіб тримати людей в напрузі. Тому ввечері дам чітке пояснення. Наразі можу сказати - питання не в посаді", - заявила Зеркаль.

Дякую за всі ваші емоції  (без винятку). Вони надихають! Парадокси з указом 309 породжують чутки і непорозуміння....

Опубліковано Lana Zerkal Середа, 22 травня 2019 р.

Нагадаємо, із офіційного сайту президента України прибрали указ №309/2019, у якому йшлося про призначення Олени Зеркаль заступницею глави Адміністрації президента. Точної причини відмови невідомо. Зеркаль начебто погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії, а не заступником глави Адміністрації президента.

Олена Зеркаль від серпня 2014 року була заступником міністра закордонних справ з європейської інтеграції, очолювала українські делегації у міжнародних судах у справах України проти Росії. Також брала участь у перших зустрічах Володимира Зеленського з лідерами держав у день інавгурації.

Відео Президент Володимир Зеленський підписав понад 10 указів, заповнивши ключові посади

Новим начальником Генерального Штабу призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака. Першим помічником президента став бізнес-партнер та сценарист студії "Квартал 95" Сергій Шефір. Директор студії "Квартал 95" Сергій Трофімов - перший заступник Глави Адміністрації. І це не єдині кварталівці, які з високої позиції починають кар'єру чиновників.  

Президент Володимир Зеленський підписав понад 10 указів, заповнивши ключові посади

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів