Питання обміну ув'язнених у РФ українців стоїть на порядку денному – Пєсков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Речник Путіна стверджує, що тему піднімали неодноразово. 

Питання обміну українців, незаконно засуджених у РФ, стоїть на порядку денному. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

За його словами, обговорюють певні прізвища.

"Ця тема неодноразово піднімалася в ході контактів по лінії робочих груп; коротко вона зачіпалася українською стороною на берлінській зустрічі "нормандської четвірки". Певні прізвища фігурують на порядку денному", - наводить УНІАН цитату речника Володимира Путіна.

Також Пєсков додав, що не всі з ув'язнених можуть бути зараховані до якоїсь з категорій.

"У будь-якому випадку це все люди, які засуджені і відбувають покарання за рішенням російського суду, але, як правильно зауважив міністр закордонних справ, юридичні процедури на випадок прийняття якогось рішення існують", - додав представник Кремля.

Назвати прізвища українців, кандидатури яких  наразі обговорюються, Пєсков відмовився.  

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров під час прес-конференції на міністерській зустрічі ОБСЄ заявляв, що утримуваних у РФ українців Олега Сенцова, Романа Сущенка і Станіслава Клиха можуть обміняти на росіян, які затримані на території України. 

"Що стосується цих людей, тут, напевно, є юридичні можливості, вони вже використовувалися, коли відбувся обмін Надії Савченко", - наголошував він. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції