Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Питання про окуповані території України включили до порядку денного 73-ї сесії Генасамблеї ООН

За відповідне рішення проголосували 68 країн-учасниць.

До порядку денного 73-ї Генеральної асамблеї ООН, яка розпочала свою роботу у Нью-Йорку, включили новий пункт "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України".

Про це увечері 21 вересня повідомив президент України Петро Порошенко.

За відповідне рішення проголосували 68 країн-учасниць, 13 були проти і 48 утрималися.

"Це дозволить крізь шквал дезінформації донести до світової спільноти істину щодо трагічних наслідків окупації РФ Криму та триваючої агресії на Донбасі. Дякую усім, хто підтримав", - написав Порошенко у Facebook.

Нагадаємо, українську делегацію на 73-й сесії Генасамблеї ООН  очолить президент Петро Порошенко. Глава держави прибуде до США наступного понеділка, 24 вересня. Саме на другому тижні роботи сесії традиційно відбуваються дебати за участі керівників країн та урядів. Світові лідери виступатимуть у сесійній залі, а також братимуть участь в інших планових заходах та зустрічах. Головує на сесії міністр закордонних справ Еквадору Марія Фернанде Еспіноза Гарсес.

ВідеоКлімкін поговорить на Генасамблеї ООН Петером Сіярто щодо консулу Угорщини

Вплинути на закарпатського консула, аби той не виходив за межі своїх повноважень або хай він залишає Україну – проситиме Павло Клімкін свого угорського колегу. Павло Клімкін запевнив, що на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку він поговорить з Петером Сіярто, аби той вирішив подальшу долю свого підлеглого - консула на Закарпатті. 

Клімкін поговорить на Генасамблеї ООН Петером Сіярто щодо консулу Угорщини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції