В Україні з’явиться нове міністерство

В Україні з’явиться нове міністерство

Фото: УНІАН

Питання реінтеграції не вміщуються в функціонал одного міністерства.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України буде розділено, а майбутнє Міністерство з питань реінтеграції може очолити профільний віцепрем'єр-міністр.

Про це в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна" розповіла голова відомства Оксана Коляда.

"Нам вдалося донести інформацію про величезний обсяг завдань, які лежать у площині всього уряду, і дати зрозуміти вищому керівництву держави, що це вимагає окремого блоку роботи окремого міністерства, можливо, яке навіть очолюватиме профільний віце-прем'єр-міністр", - сказала Коляда.

Вона зазначила, що питання реінтеграції не поміщаються в функціонал одного, навіть об'єднаного міністерства, оскільки є потреба в міжсекторальному співробітництві.

За словами Оксани Коляди, наразі у відомстві проводяться консультації, як саме технічно відбуватиметься поділ.

Нагадаємо, Верховна Рада 29 серпня 2019 року затвердила створення Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, тоді як раніше існувало два міністерства: з питань тимчасово окупованих територій та у справах ветеранів. Очолила нове міністерство Оксана Коляда.

17 січня Володимир Зеленський заявив, що вважає за необхідне розділити деякі міністерства і чекає від прем'єр-міністра Гончарука пропозицій щодо низки міністерств, зокрема і щодо Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

У найближчі пів року депутати планують внести зміни до закону про особливий статус Донбасу

У найближчі пів року депутати планують внести зміни до закону про особливий статус Донбасу

Повʼязані теми:

Наступна публікація