Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півмільйона-мільйон: скільки нардепи готові витратити, аби переобратися до Верховної Ради

Не всі політики впевнені, що це їм до снаги.

Українські депутати пішли на канікули, щоб із новими силами повернутися до боротьби за вплив восени. Боротьба в парламенті розгориться ще й за місця в партійних списках, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розенблат запевняє, що проміняв успішний бізнес на роботу в парламенті недаремно, адже хоче створити умови, щоби кожна людина знайшла своє майбутнє. Звинувачення в корупції політик відкинув. "Тільки мажоритарний округ. Я ж знаю, що це боротьба, я був налаштований. Коли я пішов в парламент, мені сказали – закінчиш дуже погано", - розповів він. І додав, що зараз більша увага має бути прикута до роботи штабів та агітації.

ВідеоНа що готові піти депутати, аби залишитися при владі – опитування ТСН

Депутати пішли на канікули, щоб з новими силами повернутися до боротьби за вплив. Скільки грошей вони готові віддати, аби втриматися на плаву - хто сотню тисяч доларів, а хто більше мільйона, - про це у народних обранців розпитала ТСН. 

На що готові піти депутати, аби залишитися при владі – опитування ТСН

Балотуватися по своєму кругу має намір і Яценко. Репліки про сотні тисяч і навіть мільйони доларів він відкидає. При цьому багато у свій округ Яценко не вкладає – на його думку, сума більша за мільйон є невеликою. Точно не про такі суми йдеться у Романюка, який не винаймає політтехнологів і робить усе самостійно. "Це в межах, мені здається, до 50 тисяч доларів. В залежності від того, яка буде конфігурація на окрузі, можливо і 100 тисяч доларів", - розповів він про видатки на рекламу. Такі гроші він сплачувати готовий, а червоною лінією для себе назвав суму і 500 тисяч доларів.

Рибалка ще взагалі нічого не вирішив стосовно прийдешніх виборів, бо це "дороге задоволення". Від фінансування Радикальної партії він відхрестився, а від питання про конкретні суми – просто втік. Гопко ж відверто говорить про те, що до наступного складу парламенту може не потрапити, а Дубінін сміється, що до виборів треба прожити ще цілий рік.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції