Півтора року сидів з бойовиками ІД, які різали голови - Афанасьєв

Він розповів, як йому доводилося приховувати свої погляди в російській колонії.

Звільнений з російського полону кримчанин Геннадій Афанасьєв розповів, що сидів у колонії з людьми, яких засуджено за особливо тяжкі злочини.

"Були фігуранти дуже гучних російських справ, наприклад, члени Бойової організації російських націоналістів, які практично всі отримали довічні терміни за вбивство судді московського міського суду, адвоката Маркелова і ще дуже багатьох людей. Півтора року сидів з ІДівцями, які різали голови," - сказав Афанасьєв в інтерв'ю виданню "Фокус".

Також розповів, що з часом йому довелося приховувати свої патріотичні погляди.

"Я не приховував її (проукраїнську позицію, - ред.) спочатку, коли ще нічого не розумів. Зі мною сиділо багато агентури, яка різними розмовами намагалася щось вивідати... Були ніби блатні, які насправді працюють на правоохоронні служби. Вони приходили, намагалися спрвокувати на розмову. Близькі мені люди порадили, та й сам я навчився, говорив їм, що про українську тему розмовляти не хочу, мені це нецікаво. Але все одно всі два роки і два місяці я був цікавий тільки в такому контексті - поговорити про Україну", - зазначив він.

За словами Афанасьєва, 70% ув'язнених дивляться телевізор "з відкритим ротом".

"Видно, як це магічне коло крутиться і гіпнотизує їх", - розповів колишній в'язень Кремля.

Нагадаємо, 14 червня, незаконно засуджені в РФ громадяни України Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв повернулися в Україну після полону в Росії. Їх обміняли на одеських сепаратистів Олену Гліщинську і Віталія Діденка, які є громадянами України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: