Пластичний хірург прокоментував "нове обличчя" Ганни Герман: Операції не було

Фахівець вважає, що політик вдалася до косметологічних процедур.

"Нове обличчя" Ганни Герман – заслуга косметологів, а не пластичних хірургів. Так прокоментував ТСН пластичний хірург Дмитро Слоссер.

"Я можу стверджувати, що жодної пластичної операції вона не робила, мабуть були якісь процедури, пов'язані з омолодженням. Тобто, я думаю, не гріх і має право людина, тим більше така поважна, стежити за собою. Я думаю, що було виконано ряд процедур, але вони відносяться до косметології, але ніяким чином до пластичної хірургії", - говорить Слоссер.

Спеціаліст вивчив фотографії Герман від 3-го січня і констатував, що обличчя політика практично не змінилося, а це свідчить про повільний плин процесів, що властиво косметології. На думку хірурга, це могли бути уколи гілауроновой кислоти і, можливо, якісь нитки, які також виконують косметологи. У подальшому, відзначає Слоссер, обличчя Герман має прийти в норму.

"Моє завдання, звичайно, відбілити пластичну хірургію і сказати, що ми робимо красиво і природно. Намагаємося зробити, щоб це виглядало природно. Думаю, по-перше, що це пройде. І буде краще. І ми її побачимо такою гарною, якою вона завжди є. Питання тільки часу", - запевнив хірург.

Нову зовнішність Ганни Герман активно обговорювали і висміювали в Мережі. А перед тим, як вразити іміджем, політик здивувала появою на благодійному сніданку у президента США і обіймами з Юлією Тимошенко.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Ганна Герман підірвала соцмережі новим обличчям

Колишня соратниця Януковича з'явилася в ефірі одного з телеканалів зміненою до непізнаваності - із азійським розрізом очей. Користувачі соцмереж відгукнулися в'їдливими коментарями на адресу пластичних хірургів, зокрема, порівняли екс-регіоналку із бурятськими окупантами на Донбасі та припустили, що Герман занадто буквально зрозуміла гасло, що Україні потрібні нові обличчя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: