Пластичний хірург прокоментував "нове обличчя" Ганни Герман: Операції не було

Фахівець вважає, що політик вдалася до косметологічних процедур.

"Нове обличчя" Ганни Герман – заслуга косметологів, а не пластичних хірургів. Так прокоментував ТСН пластичний хірург Дмитро Слоссер.

"Я можу стверджувати, що жодної пластичної операції вона не робила, мабуть були якісь процедури, пов'язані з омолодженням. Тобто, я думаю, не гріх і має право людина, тим більше така поважна, стежити за собою. Я думаю, що було виконано ряд процедур, але вони відносяться до косметології, але ніяким чином до пластичної хірургії", - говорить Слоссер.

Спеціаліст вивчив фотографії Герман від 3-го січня і констатував, що обличчя політика практично не змінилося, а це свідчить про повільний плин процесів, що властиво косметології. На думку хірурга, це могли бути уколи гілауроновой кислоти і, можливо, якісь нитки, які також виконують косметологи. У подальшому, відзначає Слоссер, обличчя Герман має прийти в норму.

"Моє завдання, звичайно, відбілити пластичну хірургію і сказати, що ми робимо красиво і природно. Намагаємося зробити, щоб це виглядало природно. Думаю, по-перше, що це пройде. І буде краще. І ми її побачимо такою гарною, якою вона завжди є. Питання тільки часу", - запевнив хірург.

Нову зовнішність Ганни Герман активно обговорювали і висміювали в Мережі. А перед тим, як вразити іміджем, політик здивувала появою на благодійному сніданку у президента США і обіймами з Юлією Тимошенко.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

ВідеоГанна Герман підірвала соцмережі новим обличчям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: