Плівки з розмовою Порошенка і Байдена походять з України - експрацівник посольства України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аудіофайли походять саме з українських джерел, стверджує колишній співробітник посольства України в США.

Співробітник Посольства України в США (2015-2016) Андрій Теліженко заявив, що аудіофайли із нібито розмовою п'ятого Президента України Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом, які оприлюднив нардеп Андрій Деркач, походять саме з України. 

Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Думаю, це ні для кого не вигідно за кордоном. Американській стороні сьогодні у Білому домі не був вигідним скандал саме зараз. Можливо, пізніше було б вигідно оприлюднення всіх фактів і доказів, які було в наявності в української сторони. Але є факти, що вже є оприлюднення - і будуть із цим працювати наші американські колеги. Вочевидь російської сторони тут немає. Докази, які я маю, які вчора були оприлюднені паном Куликом і паном Деркачем, - вони походять саме з України. Не від Російської Федерації, а саме з українських джерел, від попередньої адміністрації президента Порошенка. Це є факт - і на цьому, думаю, будуть стверджені і наші американські колеги", - зазначив Теліженко.

Відео Кому вигідний політичний скандал через "плівки Деркача" - Теліженко

Політичний консультант, співробітник Посольства України в США (2015-2016) Андрій Теліженко вважає, що політичний скандал через "плівки Деркача" не вигідний ні для кого за кордоном і явно, що російської сторони там немає.

Кому вигідний політичний скандал через "плівки Деркача" - Теліженко

Він додав, що коли буде оприлюднений повний спектр цих документів, будуть оприлюднені також твердження Держдепу і звірення цих перемовин.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат України Андрій Деркач під час пресконференції 19 травня представив плівки, на яких нібито розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. Оприлюднені записи низької якості, але Деркач стверджує, що голоси на них належать саме американським урядовцям та українському президенту.

У штабі кандидата у президенти США Джо Байдена назвали аудіозаписи нібито його розмов із Порошенком "повністю відредагованими".

Порошенко, своєю чергою, також заявив, що аудіофайли є сфабрикованими і запідозрив Офіс президента у причетності до російської спецоперації, що має на меті зруйнувати двопартійну підтримку України в США.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції