“Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі”: президент прокоментував рішення Міжнародного трибуналу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він чекає, що Росія виконає рішення.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на рішення Міжнародного трибуналу, який постановив, що Росія має повернути Україні захоплених моряків та кораблі. Свій коментар він написав на сторінці у соцмережі Facebook.

“Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною”, - написав Зеленський.

За його словами, таким чином Росія може зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем у цивілізований спосіб.

“Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі. Але ми дуже чекаємо наших хлопців удома”, - додав він.

Раніше Міжнародний трибунал ООН з морського права зобов’язав Росію відпустити захоплених у Керченській протоці українських моряків.

Нагадаємо, Міжнародний морський трибунал ООН 10 травня провів слухання за позовом України про заходи щодо РФ для звільнення полонених українських моряків і захоплених кораблів. Раніше Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі. 

ВідеоМіжнародний трибунал ООН цього тижня оголосить своє рішення у справі захоплених Росією українців

Наказ у справі судді обіцяють винести цієї суботи опівдні. Україна звернулася до Морського трибуналу ООН з проханням, аби той зобов'язав Росію звільнити 24 моряків, полонених минулого листопада неподалік Керченської протоки. У позові наголошується, що захоплення й утримання суден та членів їхніх екіпажів грубо порушує Конвенцію ООН з морського права.  

Міжнародний трибунал ООН цього тижня оголосить своє рішення у справі захоплених Росією українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції