"Побачити клятву на екранах": Зеленський запросив українців до Маріїнського парку в день інавгурації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інавгурація відбудеться 20 травня о 10:00 в приміщенні Верховної Ради.

Обраний президент Володимир Зеленський запросив українців до Маріїнського парку, де будуть розташовані великі екрани в день інавгурації, аби подивитись на складання ним присяги.

Про це у п'ятницю, 17 травня, він повідомив у Facebook.

"Дорогі українці! Я дуже хотів би скласти президентську присягу перед вами, дивлячись народу в очі. Але, на жаль, за регламентом це відбудеться у залі Верховної Ради, перед депутатами. Я запрошую всіх охочих вранці, 20 травня, до Маріїнського парку, звідки я вирушу до Верховної Ради. Там же на великих екранах ви зможете побачити мою клятву вам. Відчуватиму, що ви поруч. Зробимо це разом!" - написав він.

Дорогі українці! Я дуже хотів би скласти президентську присягу перед вами, дивлячись народу в очі. Але, на жаль, за...

Опубліковано Володимиром Зеленським Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації Володимира Зеленського на 20 травня. За традицією, вона відбувається у сесійній залі парламенту. У команді Зеленського повідомили, що інавгурація відбудеться о 10:00.

Сам обраний президент раніше наполягав на іншій даті – 19 травня. У його команді призначеною датою не задоволені: мовляв, це спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких би не було у вихідний день.

ВідеоЧому новообраний президент України залишиться без інавгураційної медалі

Булава, Пересопницьке Євангеліє, Конституція України...  І це далеко не всі традиції, які за протоколом уже десятки років існують на інавгурації президента. Та одного з обов'язкових символів церемонії 20 травня не буде. Чому іноземні гості та президент залишаться без пам'ятного  подарунка - інавгураційної медалі – дивіться у сюжеті.

Чому новообраний президент України залишиться без інавгураційної медалі

Залиште свій коментар

Вибір редакції