Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Побачити життя Ляшка за парканом. Дрон зняв маєток радикала за 15 млн грн

Слідчі намагаються довести, що політик незаконно придбав майно.

Лідера Радикальної партії Олега Ляшка запідозрили у незаконному збагаченні. Від політика журналісти і глядачі отримали ціле шоу і кілька нових афоризмів, що негайно розійшлися Інтернетом. 

Головний радикал України мешкає в елітному селищі під Києвом. Як вказує сам політик, будинок він донедавна орендував, а тепер викупив разом із землею, який внесений у декларацію.

Завдяки дрону журналісти ТСН.Тиждень показали, як живе Ляшко. Між стінками збудовано щось на зразок прикордонної розділової смуги і будиночок охорони чи будівельників. На ділянці у майже шість тисяч квадратів видно два гаражі з різних боків маєтку, кожен на два автомобілі, і саму дачу. Вона побудована незвичним чином - різноповерхові приміщення з відкритими терасами шикуються в струнку лінію і одразу не скажеш, що вони поєднані між собою чи ні. Поміж сосен є майданчик для шашлика і дитячий ігровий майданчик з батутом, гуляють собаки, на задньому дворику розташовані шезлонги.

Незважаючи на близькість Старообухівської траси, тут затишно. Антикорупційні органи зацікавилися законністю оборудки та походженням заплачених за садибу грошей, а це близько 15 мільйонів гривень. Деталі антикорупціонери не розголошують.

Антикорупційне бюро запросило Ляшка на допит. Політик прибув і у звичній манері облаяв і НАБУ, і антикорупційну прокуратуру, і президента. Ляшко назвав розслідування законності своїх статків політичним переслідуванням, втім, по суті оборудки не сказав ані слова.

Слід сказати, що дача Ляшка не така вже й дорога за тутешніми мірками - менше мільйона доларів, якщо вірити декларації. 1-2 мільйони доларів - це тутешній стандартний. Втім, для лідера, що обрав своїм символом прості селянські вила - ця розкіш теж серйозно псує імідж незаможної людини з народу. Політика обурив сам факт підозри і він з усім популістським талантом увірвався в кабінет антикорупційого прокурора Назара Холодницького, заздалегідь подбавши про пряму відеотрансляцію в інтернеті й на телебаченні. Зустріч тривала 46 хвилин.

Розслідування щодо Олега Ляшка лише почалося, і на нас, без сумніву, чекають нові серії майнового детективу.

Сергій Швець, Сергій Гальченко

ВідеоТСН.Тиждень зафільмувала маєток Ляшка за 15 мільйонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції