Побажання солодких снів та грайливі прізвиська. Журналісти показали особисте листування нардепів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екрани смартфонів політиків потрапили до об'єктивів камер. 

Журналісти програми "Гроші" показали особисте листування народних депутатів під час засідань Верховної Ради.

Поки нардеп від фракції БПП Сергій Каплін робив селфі зі своїми колегами, його подруга Катерина надіслала йому у WhatsApp привітання із кумедним прізвиськом – "свин". На запитання кореспондента про те, чи мав нардеп якесь прізвисько у дитинстві, відповідає ствердно, але подробиць не розкриває: "Так, було, нехай воно залишиться таємними". 

І радикалу Василю Амельченку на засіданні надсилають теплі повідомлення: "Мені ніколи ніхто не писав, не казав таких слів. Дивлюсь на фото, де ти сидиш у машині, і щось уявляю… Я теж хвора. Вірніше, дуже хочу", - видно на екрані його смартфона.

Нардеп від "Народного фронту" Юрій Береза, як з'ясувалося, нишком пише своїй "маленькій дівчинці" : "Моя маленька дівчинка. Гарних снів". Помітили журналісти, що адресат такого повідомлення у смартфоні парламентаря підписана як "Настя Гені Полонського", хоча дружину Берези звати Тетяна. Загадкова Настя присилає нардепу повідомлення навіть о пів на першу ночі.

"Гарних снів перед тим, як спати лягати. Я би нікого не будила. Виправлюсь, пане", - роздивилися на екрані його смартфона.

Згадати подругу на ім'я Настя нардеп не зміг, та каже, що має багато підлеглих. А от, чи добре вони всипаються, його не хвилює.

"Ну я взагалі… Це інтимне, я взагалі одружений чоловік", - пояснив він. 

ВідеоЯк звуть коханок народних депутатів

Нагадаємо, раніше у Раді виник скандал через особисту переписку нардепа від "Самопомочі" Андрія Мірошника, в якій він планує відпустку на Мальдівах вартістю понад 10 тисяч євро. Крім того, депутат під час засідання переписувався зі своєю коханкою. Після скандалу політик склав мандат депутата. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції