Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Побиті при першому розгоні "Беркутом" майданівці вимагають зустрічі з Порошенком

Люди не вірять у те, що їх кривдників покарають.

Україна відзначила третю річницю розгону студентів на Майдані. Півтора десятка людей прийшли минулої ночі на центральну площу столиці, аби згадати події 2013 року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Удень потерпілі активісти з'явилися до суду, де розглядають їхню справу. Однак засідання закрили, навіть не розпочинаючи, бо двоє підозрюваних беркутівців раптово захворіли. Жодного документа-підтвердження цьому захист не надав, тому представник активістів переконаний, що справу свідомо затягують. Майданівці кажуть, що їхні кривдники досі працюють у правоохоронній системі і навіть пішли на підвищення. У справі вони здебільшого проходять не як обвинувачені, а як свідки.

Постраждалі на Майдані люди вже втомилися від судової тяганини. Любомирі в ту ніч зламали руку, але вона запевняє, що річ геть в іншому. "Не в руці спрва. Справа в приниженні, яке я відчула на той момент, коли таке робиться, а ти, доросла жінка, не можеш зупинити, коли б'ють дітей перед тобою. Це дуже принизливо", - твердить вона. Активісти залишилися в залі суду та оголосили про намір ночувати, допоки не отримають зустрічі з президентом.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Відео Україна відзначає третю річницю розгону студентів на Майдані

Залиште свій коментар

Вибір редакції