"Початок деменції". У Держдумі РФ різко прокоментували заяву Зеленського про повернення Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські депутати вважають, що питання з Кримом для українців закрите.

У російській Держдумі "діагностували" в обраного президента України Володимира Зеленського "початок деменції" через його слова про повернення Криму та попередили, що він може "закінчити своє правління безславно, як Порошенко".

Про це заявив голова Держдуми В'ячеслав Володін.

"Можу пояснити заяву Зеленського тим, що, можливо, вона пов'язана з початком захворюванням деменцією. Зрозуміло, що навантаження на його плечі лягло величезне і відповідальність велика, але знати історію і географію своєї країни необхідно. У 2014 році багатонаціональний народ Криму шляхом прямого волевиявлення ухвалив рішення і звільнився від окупантів і возз'єднався з Росією, в складі якої перебував протягом декількох століть", - наголосив він.

За словами Володіна, президент України повинен знати добре історію і події, які відбувалися в Україні п'ять років тому.

"Без цього неможливий розвиток відносин, заснованих на дружбі і співпраці. Також треба знати географію: в України найдовший кордон із Російською Федерацією, економіка України інтегрована з РФ. У нас є спільна історія, культура і, як би кому не хотілося, - мова, якою хочуть говорити більшість жителів України. Це все необхідно враховувати президенту України. До речі, тільки після входження до складу Російської Федерації рішенням Президента РФ в Криму проголошені три державні мови: російська, українська і кримськотатарська. Цього права жителі були позбавлені, коли неправомірним партійним рішенням Крим був переданий Україні", - додав він.

Окрім цього, Володін пригрозив Зеленському, що, починаючи роботу на своїй новій посаді з подібних заяв, можна "закінчити своє правління так само безславно, як і Порошенко".

"Щодо територіальних претензій до Росії краще, ніж наш президент Володимир Путін не скажеш - "від мертвого осла вуха ви отримаєте", а не Крим", - резюмував він.

Председатель Государственной Думы Вячеслав Володин предположил, что у избранного президента Украины начинается...

Опубликовано Государственная Дума Суббота, 18 мая 2019 г.

Своєю чергою депутат Держдуми Дмитро Бєлік закликав Зеленського звернути увагу на реальні, а не вигадані проблеми країни.

"Пану Зеленському варто знати: ніч для Севастополя і Криму закінчилася навесні 2014 року. Світанок, про який президент України написав на своїй сторінці в Facebook, вже настав, коли ми повернулися до Росії. Іншого нам не треба", - сказав він.

За словами Бєліка, новий президент "затягнув тужливу Петіну пісню", тож, на його думку, українцям, які голосували за Зеленського на виборах, навряд сподобається подовження політики Петра Порошенка.

"Адже підсумки голосування показали: питання з Кримом закрите для мільйонів українців. Їх хвилює мир на Донбасі, об'єднання країни, а не черговий виток націоналістичних маршів і гасел", - додав депутат.

Нагадаємо, раніше обраний президентом України Володимир Зеленський виступив із заявою до 75-ї річниці від дня депортації кримських татар. "Навіть найтемніша ніч закінчується світанком", - написав він на своїй сторінці у Facebook, запевнивши, що Україна звільнить Крим від окупації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції