Початок територіальної дезінтеграції України: Чубаров попередив про наслідки "забуття" Зеленським Криму під час "нормандського формату"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кримськотатарський лідер дав свої поради президентові.

На зустрічі лідерів країн так званого "нормандського формату" 9 грудня в Парижі президент України Володимир Зеленський має озвучити позицію щодо спільного повернення окупованих Росією територій Криму і Донбасу. Так вважає лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Президент України має чітко сказати: «Крим і Донбас повертаються разом»! ********* Очевидно, що зустріч у форматі...

Опубліковано Рефатом Чубаровим Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Він стурбований тим, що з ретельної підготовки глави української держави до саміту, за інформацією Чубарова, зникло питання про деокупацію Криму. "Я не закликаю президента ламати в дні, що залишилися, погоджений порядок денний. Хоча б тому, що в такому випадку зірветься сама зустріч, на яку Україна вже дала згоду. Але я знаю, що якщо в ході саміту президентом України публічно і на весь світ не буде оголошена позиція України щодо тимчасово окупованого Криму, це може стати початком територіальної дезінтеграції України", - заявив лідер Меджлісу.

Чубаров закликав Зеленського включити в текст свого вступного слова згадку про анексований півострів та політичну позицію про "повне відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включно з Автономною Республікою Крим, містом Севастополем та прилеглими акваторіями Чорного і Азовського морів". "Порядок слів не має значення, головне, щоб збереглася суть того, що має сказати президент у Парижі: Крим і Донбас повертаються разом!" - наголосив він.

Раніше речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що на зустрічі лідерів країн "нормандського формату" може йтися про газові питання в стосунках України та Росії. Зокрема, президенти цих держав можуть обговорити питання транзиту палива.

Відео Україна має змінити стратегію, але це може не сподобатись західним партнерам – Чубаров

Залиште свій коментар

Вибір редакції