"Подарунок від Порошенка". Сакварелідзе повідомили про підозру у переправленні Саакашвілі через кордон

Проти екс-заступника генпрокурора відкрито кримінальне провадження за трьома статтями.

У Львові правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику генерального прокурора, члену політради партії "Рух нових сил" Давіду Сакварелідзе.

Відео, на якому соратнику Міхеіла Саакашвілі зачитують підозру, Сакварелідзе оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з документом, його підозрюють за трьома статтями Кримінального кодексу: групове порушення громадського порядку, незаконне переправлення осіб через державний кордон України та опір представникові правоохоронного органу.

Своєю чергою Сакварелідзе назвав відкриття провадження проти нього "подарунком від Порошенка".

"Це подарунок від Порошенка, подарунок від Петра Олексійовича всім людям, які борються... Це чисто політичне переслідування всіх лідерів і всіх людей, які брали участь у демократичній акції, намагалися захистити своє здоров'я і своє життя, коли влада заявила, що пропускний пункт "Шегині" заміновано. Зараз мені вручають підозру, що ми незаконно перетнули кордон. Виявляється, у нас, в Україні, є декілька кордонів. Тому що там польсько-український кордон ніхто не перетинав - ні я, ні інша людина", - наголосив він.

14.09.2017 о 16:50 Львів, Шота Руставелі, 2 Сакварелідзе намагаються вручити підозру.

Опубликовано Igor Zinkevych 14 сентября 2017 г.

Нагадаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтею КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліцейських постраждали на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

Залиште свій коментар