Податківці перевіряють академію Ківалова вперше за 15 років

Початок перевірок анонсував заступник Генпрокурора Сакварелідзе.

Фіскальна служба проводить перевірку у Національному університеті "Одеська юридична академія", президентом якої є Сергій Ківалов, вперше за 15 років. Про це розповів заступник Генпрокурора Давід Сакварелідзе.

За словами прокурора, розпочати перевірку було складно – для цього довелось діяти через столичні інстанції, проте це необхідно у рамках кримінального провадження.

"Примітно, що до цього часу протягом 15 років податкові органи не провели жодної перевірки цієї установи. Для того, щоб домогтися можливості провести таку перевірку, нам довелося задіяти відповідні підрозділи Генеральної прокуратури, а також звернутися за дозволом в один із судів Києва. Це, безумовно, дещо ускладнює нашу роботу і вимагає більше часу і зусиль для досягнення результату, але ми не збираємося зупинятися і будемо продовжувати в тому ж дусі", - написав Сакварелідзе.

Як відомо, перевірки в юракадемії почались сьогодні, 11 лютого, зранку. Ухвалу щодо перевірок виніс Печерський суд Києва. Виш підозрюють у засвоєнні державних коштів та відхиленні від сплати податків у період з 2010 по 2012 роки.

"У нас є підстави вважати, що керівництво університету ухилялося від сплати податків, взаємодіючи для цього з рядом фіктивних підприємств. Зараз прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у цьому виробництві за ч. 5 ст. 191 і ч. 1 ст. 212 КК України", - повідомив заступник Шокіна.

 

Сегодня Главное управление фискальной службы Украины в Киевской области начинает внеплановую проверку финансово-хозяйств...

Опубликовано Davit Sakvarelidze 11 февраля 2016 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: