"Подавати воду для окупантів в Криму немає жодного морального права" - Данілов

"Подавати воду для окупантів в Криму немає жодного морального права" - Данілов

Крим забезпечений питною водою на 100%, зазначив секретар РНБО.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна має відновити постачання води до окупованого Криму лише після того, як півострів знову стане українським.

Про це Данілов сказав в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"До того часу поки Крим не є український, я вважаю, подавати туди воду для окупантів для того, щоб вони там розвивали свої Збройні сили, у нас нема ніякого морального права. Населення Криму сьогодні питною водою забезпечено на 100%", - сказав він.

Секретар РНБО наголосив, що жодних проблем сьогодні з водою для кримського населення не існує. "Те, що там немає води для промисловості, це вже інше питання. Позиція доволі проста – коли там буде українська промисловість, коли там буде Україна, там обов'язково буде українська вода", - сказав він. 

Коментувати минулі заяви прем'єра Дениса Шмигаля про відновлення постачання води в анексований Крим Данілов відмовився.

Також він утримався від оцінки нещодавніх слів командувача Військово-морських сил України Олексія Неїжпапи про ймовірний наступ Росії з окупованого Криму до Херсонської області, щоб пустити воду в Північно-Кримський канал. "Я за себе відповідаю. Не знаю, хто куди поспішав", - коротко сказав Данілов. 

Нагадаємо, 18 травня перший заступник глави української делегації в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Олексій Резніков зазначав, що Україна не постачатиме воду до анексованого Криму, поки він перебуватиме під контролем Росії. Також про це 11 червня заявив прем'єр Шмигаль, додавши, що зараз це питання на порядку денному не стоїть. 

Відео Олексій Данілов: "Подавати воду для окупантів в Криму немає жодного морального права"

Олексій Данілов - секретар Ради національної безпеки і оборони України - заявив, що Україна має відновити постачання води до окупованого Криму лише після того, як півострів знову стане українським. Про це Данілов сказав в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу". Більше - у розділі Політика

Олексій Данілов: "Подавати воду для окупантів в Криму немає жодного морального права"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів