Українці хочуть привернути увагу світових лідерів до війни на Донбасі. 

Український кризовий медіа-центр напередодні саміту G20 у Гамбурзі вивісив біля місця проведення заходу величезні плакати з обличчями українських військових, медиків, волонтерів та інших патріотів, які протистоять російській агресії.

На постерах зображені їхні портрети, і написаний текст "Уважно подивіться на ці обличчя. Українська армія охороняє кордони цивілізації".

"Цей проект має дуже важливу мету – нагадати лідерам вільного світу, що Україна у 1994 році отримувала гарантії безпеки згідно з Будапештським меморандумом, коли віддала, третій за величиною у світі, ядерний арсенал. А тепер мужньо протистоїть російській агресії і боронить кордони цивілізації", – заявив Геннадій Курочка, співзасновник Українського кризового медіа-центру.

Ще одна співзасновниця медіа-центру - Наталя Попович - наголосила, що світ має бути рішучішим.

"Вільний світ повинен бути рішучішим і більш активно протидіяти спробам реставрувати Імперію зла. Саміт G20 – це вдала нагода для світових лідерів змусити Росію зупинитися та почати діяти у правовому полі", – наголосила вона.

Докладніше про проект можна дізнатися на його сайті. Можна навести курсором на будь-якого героя проекту та прочитати його історію. Фото для проекту робив фотограф Роман Ніколаєв. 

Як повідомлялося раніше, 7 липня у Гамбурзі стартує саміт G20. На полях саміту мають зустрітися президенти РФ та США Володимир Путін та Дональд Трамп. У Кремлі стверджували, що вони мають обговорити ситуацію на Донбасі. Також повідомлялося, що за робочим сніданком 8 липня зустрінуться глава РФ Володимир Путін, французький президент Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Ангела Меркель. Підстав вважати, що там буде і український президент Петро Порошенко поки немає. 

ВідеоУ Гамбурзі влаштували протест проти майбутнього саміту G20

Залиште свій коментар