Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Події цієї ночі увійдуть до підручників історії". У  Раді зняли з порядку денного "закон про вбивство НАБУ"

За словами Найєма, в цьому рішенні відіграли роль не лише політики, а й реакція громадськості.

Законопроект, який давав парламенту право одноосібного звільнення глави НАБУ, САП і членів НАЗК було знято з порядку денного, він не буде розглядатися Верховною Радою.

Про це повідомив у Facebook позафракційний депутат Мустафа Найєм.

Они отступили. Законопроект, дававший парламенту право единоличного увольнения главы НАБУ, САП и членов НАЗК снят с пове...

Posted by Mustafa Nayyem on Wednesday, December 6, 2017

"Секретаріати парламентських фракцій вже отримали оновлений порядок денний, в якому немає проекту №7362. Коли-небудь події цієї ночі увійдуть до підручників історії. Зараз просто повірте на слово: тверезість окремих політиків, реакція громадськості, ЗМІ та особисті контакти безлічі активістів в міжнародних організаціях зіграли не останню роль у цій історії", - зазначив він.

Нагадаємо, голови парламентських фракцій "Блоку Петра Порошенка" Артур Герасимов і "Народного фронту" Максим Бурбак зареєстрували у Верховній Раді законопроект, відповідно до якого керівників антикорупційних органів можна було звільнити без проведення зовнішнього аудиту.

Також цього дня, 6 грудня, народний депутат від фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв був рекомендований до звільнення з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. За таке рішення проголосували 12 народних депутатів із фракції "Блоку Петра Порошенка", "Відродження", "Опозиційного блоку". Двоє утримались. Роботу Соболєва було визнано незадовільною. Далі рішення буде передане на розгляд Верховної Ради України. 

ВідеоУ США відреагували на конфлікт НАБУ та ГПУ в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції