Подружжя Луценків отримало від сина подарунок вартістю понад 150 тисяч гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Луценка два сина.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко і представник президента у Верховній Раді, народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенко" Ірина Луценко задекларували подарунок від сина Олександра.

Згідно зі змінами в майновому стані, які чиновники внесли в свої декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій, 2 січня 2018 року, кожен з них отримав подарунок у негрошовій формі вартістю 170 тисяч гривень від Луценка Олександра Юрійовича.

подарунок луценку від сина

У Луценка два сина: Олександр, 1989 року народження, та Віталій, 1999 року народження. 

Нагадаємо, 9 вересня 2017 року, у центральному РАЦСі Києва одружився син генерального прокурора України Юрія Луценка – Олександр.

ВідеоСтарший син генпрокурора Юрія Луценка одружився

Пізніше Луценко прокоментував весілля свого сина, яке влаштували в елітному заміському клубі Queen Country Club під Києвом. Адже під постом очільника ГПУ про викриття на хабарництві двох суддів з Дніпра користувач Сергій Смальчук запостив відео з розслідуванням журналістів "Схем" щодо весілля сина генпрокурора. Журналісти зафіксували, що службове авто Генеральної прокуратури нібито відвозить візажиста нареченої. Також у відео йшлося, що авто могли використали і для транспортування подарунків молодят.

Своєю чергою, молодший син генпрокурора 2017 року поступив в Інститут міжнародних відносин університету Шевченка. В ексклюзивному інтерв'ю ТСН Віталій Луценко зізнався, що цілий рік готувався до ЗНО з репетиторами, але вступити зміг лише на контрактну форму навчання, а це 46 тисяч гривень на рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції