Подружжя Порошенків на колінах вшанували пам'ять жертв Голодомору

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Основні заходи із вшанування заплановані о 15:00 біля Меморіалу жертв Голодомору.

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною вшанували пам'ять жертв Голодомору біля пам'ятного знаку перед Михайлівським Золотоверхим собором у центрі Києва.

Подружжя помолилося та стало на коліна перед пам'ятним хрестом.

"Сьогодні ми традиційно запалюємо свічки в пам'ять жертв Голодомору. Молимось за багатомільйонний небесний легіон українського люду. Світлі душі невинно убієнних українців тут, незримо поруч з нами. Голодомор це ніщо інше як прояв багатовікової гібридної війни, яку Росія веде проти України", – ідеться на сторінці президента у Facebook.

О 15:00 Порошенко відвідає Національний музей "Меморіал жертв Голодомору" по вулиці Лаврській у Києві, де відбудуться основні заходи із вшанування жертв голодоморів, що сталися в нашій державі в радянські часи – у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках.

О 16.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання. А о 16:01 стартує Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті". Українці запалюватимуть свічки в пам'ять про убитих геноцидом співвітчизників біля місць пам'яті Голодомору та у вікнах своїх домівок по всій Україні та світові.

 

Геноцид проти українців 1932-1933 - це помста за нашу свободу.Двадцять восьмого листопада о 16:00 запали свічку пам'яті разом з усією Україною!

Posted by Петро Порошенко on 27 листопад 2015 р.
Наступна публікація