Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Погоджувальна рада у ВР: Парубію принесли кайданки і звинуватили в затягуванні інавгурації

Двоє позафракційних депутатів влаштували скандал.

У понеділок, 13 травня, під час засідання Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів Верховної Ради два депутати ВР Віталій Купрій та Надія Савченко (обидва - позафракційні) влаштували скандал.

На початку засідання голова парламенту Андрій Парубій заявив, що Рада завтра має розпочати роботу із питання, яке стосується паливно-енергетичного комплексу. "Кілька слів про порядок денний. Я хочу нагадати, що ми завершили розгляд закону з блоку паливно-енергетичного комплексу і ми маємо розпочати завтрашній день, завершуючи розгляд цього закону", - сказав Парубій.

Після цих його слів нардеп Віталій Купрій звернувся до спікера ВР, що він "не тим питанням займається". За словами депутата, "український народ наразі чекає на інавгурацію президента".

До нього приєдналася і Надія Савченко, яка звинуватила парламент в затягуванні цього процесу. "Я вважаю, чим довше ви тягнете інавгурацію президента Зеленського, тим довше будуть сидіти в репресіях політв'язні в Росії, кримські татари репресовані, полонені і військовополонені на Донбасі... Я вважаю, що першочергово потрібно розглянути питання про інавгурацію 19-20 (травня)", - заявила Савченко.

У відповідь Парубій заявив, що вони намагаються зірвати засідання Погоджувальної ради. За його словами, ці депутати сьогодні дискредитують парламент і державні інституції.

Купрій своєю чергою поклав перед Парубієм на робочий стіл кайданки зі словами: "Це вам напам'ять", додавши, що саме на них заслуговує голова ВРУ.

Після цього Купрій та Савченко сіли на місця, а засідання Погоджувальної ради продовжилось.

Нагадаємо, станом на 11 травня у Верховній Раді було зареєстровано п'ять постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Раніше нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. До цього народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський". 

Втім, як зазначив під час Погоджувальної ради Парубій, одну з них було відкликано. Яку саме, глава парламенту не уточнив.

8 квітня екс-кандидат у президенти, нардеп Віталій Купрій заявив про створення міжфракційного об'єднання "За Зеленського" у Верховній Раді, в якому наразі він є єдиним членом.

ВідеоУ ВР почали збирати підписи за відставку Парубія

Ініціатором постанови про відкликання Андрія Парубія став Валерій Писаренко з депутатської групи "Відродження". Саме він отримав підписні листи і пояснив це, щоб закінчити епоху беззаконня. У проваладних франкціях спробу зняти Андрія Парубія називають спробою реваншу.    

У ВР почали збирати підписи за відставку Парубія

Залиште свій коментар

Вибір редакції