Погроз не було, провокації неможливі. Манжосов з’явився у прямому ефірі та прокоментував втечу з прес-конференції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишній товариш Зеленського прийшов до студії на інтерв'ю.

Екс-учасник студії Квартал 95 в ефірі телеканалу "Прямий" пояснив, чому вирішив піти з прес-конференції за його ж участю, де він мав розповісти, чому вирішив припинити співпрацю з екс-колегами, зокрема і кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

"Мій основний посил, що я хотів донести журналістам - всі дуже сильно хочуть почути від мене якісь неправильні слова, якісь коментарі, якісь провокації в сторону одного з кандидатів в президенти", - сказав він, коментуючи, що саме збирався повідомити журналістам. 

На уточнююче запитання ведучого про те, чи він має на увазі Зеленського, Манжосов відповів:  "Абсолютно вірно. Я повторюся і ще раз донесу - це неможливо". 

Окрім цього, Манжосов прокоментував  і те, що на прес-конференцію прийшли його колишні колеги по "Кварталу 95": "Вони боялися провокації. Шановні колеги, не бійтеся". - звернувся він до них.  При цьому Манжосов заявив, що розповсюджена ЗМІ інформація про погрози на його адресу не відповідає дійсності. 

Ведучий запитав у екс-члена "Кварталу" і про те, чи бачив він чи чув про те, що "щось таке Зеленський вживав". 

"Це неправда, це дурість, висмоктана з пальця", - відповів Манжосов. 

Нагадаємо, сьогодні, 11 квітня, мала відбутися прес-конференція екс-учасника Студії "Квартал 95" Дениса Манжосова. Він прийшов до інформагенства "Українські новини", у прес-залі якого мав статись захід, оглянув територію,вийшов з приміщення та сів у таксі. Також було опубліковано відео втечі Манжосова. Якийсь час машина стояла під будівлею та поїхала. Більше зв'язатись з організаторами зустрічі не вдалось. Перед заходом анонсувались якісь викривальні матеріали про кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Організатори прес-конференції не пустили до зали колишніх колег Манжосова за "Кварталом" – Олександра Пікалова та Артема Гагаріна. Мовляв, вони не є журналістами, а захід лише для преси.  "Кварталівці" розповіли, що прийшли на конференцію послухати, бо дуже здивовані тим,  що після 6 років поза "Кварталом" Манжосов вирішив заговорити. Також зазначили, що дружина Манжосова досі працює у "Кварталі" адміністратором. На запитання, чому на їхню думку колишній колега вирішив виступити, Пікалов відповів: "Гроші потрібні". Прокоментував це Манжосов так: "Мені дивно, що вони таке кажуть". 

Поліція Києва отримала повідомлення про нібито замінування будівлі інформагентсва, де мала відбутися прес-конференція. Після перевірки небезпечних предметів не було виявлено. 
 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції