Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Погрози життю та нове кохання. Донька Ющенка дала інтерв’ю після тривалої відмови від публічності

Віталіна поспілкувалась з журналістами програми ЖВЛ на 1+1.

Віталіна Ющенко – найстарша донька третього президента України Віктора Ющенка. Любителька модних показів та подружка світських левиць, вона несподівано зникла звідусіль. Не з’являлася на екранах, не ходила на тусовки більше шести років.

Спеціально для ЖВЛ на 1+1 Віталіна розповіла, що весь цей час перебувала в Україні, нікуди не виїжджала, але хотіла спокою. Після тривалої мовчанки вона вийшла з тіні та наважилася дати ЖВЛ перше велике інтерв’ю. Програмі вона розповіла, чим весь цей час займалася і згадала, які жахіття пережила, коли батько був при владі.

Віталіна добре пам’ятає той час, коли батько став президентом. Адже вмить їхнє звичне життя стало догори дригом. Улюблений тато п’ятьох дітей майже не з’являвся вдома. Часом родичам доводилося записуватися на прийом до голови сімейства. А також довелось звикнути до публічності.

"Ми могли там десь попадати, в якийсь час, коли є можливість до нього підійти. А не навпаки. Інших моментів не було. Тато зробив так, я думаю, ви пам’ятаєте – ось, ЗМІ, моя сім’я відкрита. Що хочете, те й запитуйте. І це трошки вводило в стрес. Бо кожний крок твій осуджували", - ділиться Віталіна.

Віталіна Ющенко_2
ЖВЛ

Особливо пресу цікавили старші діти президента – Андрій Ющенко, який на той час заробив славу знаного тусовщика, і Віталіна, з якої журналісти не спускали ока. Їй приписували неіснуючі романи, критикували за надто відверті дизайнерські наряди та голий живіт. Навіть на участь у модних показах та спроби дівчини співати загал реагував негативно.

"У мене було декілька таких моментів, що я в сльозах дзвонила татові і говорила: це роблю - не так, це роблю – не так. Туди не ходжу – не так. А він каже: так і погано, що не ходиш. Ходи! Ну, така доля", - пригадує донька колишнього президента.

Та найстрашнішим, каже Віталіна, було те, що під час Помаранчевої революції вона була змушена брати академвідпустку в університеті через замахи на її життя.

"Тато приховував всі ці речі, щоб я не боялася, щоб мене в якийсь стрес не вводити. Але разів три прямо мені серйозно попередження було, щоб нікуди, ніде не висовувалася. І чула я це лише про себе. Про інших дітей ні", - розповідає жінка.

Віталіна Ющенко_3
ЖВЛ

Три місяці вся родина Ющенків переховувалася в приватному будинку – не виходили на двір та не відкривали штор на вікнах. Саме через надмірну увагу та пережитий стрес Віталіна Ющенко вирішила втекти подалі від публічності. Замість тусівок і виходів у світ всю себе вона присвятила дітям.

"Ця пауза була спеціально для дітей. Я хотіла, щоб мої діти могли сказати, коли виростуть, що їх мама возила в школу. Що їх мама забирала зі школи. Я хочу, щоб у них ці моменти були, дитячі", - зізнається Віталіна.

Вперше мамою вона стала ще у дев’ятнадцять. Донечку Ярину-Домініку Віталіна народила від підприємця Михайла Гончара, який неодноразово потрапляв у гучні історії. Ющенко та Гончар поставили крапку в стосунках через чотири роки. Віталіна не приховує – донечка важко переживала цей розрив. Ще двох діток - Віктора та Андріану - Віталіна  народила від іншого бізнесмена - Олексія Хохлова, з яким познайомилася під час передвиборчої кампанії свого батька.

"Ми пішли після мітингу з Іриною Геращенко на розміщення. І це Іра мене познайомила. Каже – дивись, хлопець організатор нас тут зустрічає", - каже Ющенко.

Віталіна вийшла заміж за впливового чоловіка, але у 2011 році з ним розлучилася. Причина банальна – у них були зовсім різні погляди на життя. Жінка каже, нині вони спілкуються, проте не все в їхніх стосунках рівно.

"Я не планувала декілька разів виходити заміж. І я хвилююся за своїх дітей, як вони це переживуть. Бо я переживала важко", - зізнається Віталіна.

Віталіна Ющенко_4
ЖВЛ

Взагалі, тема розлучень для Віталіни не надто приємна. Адже в дитинстві вона й сама була свідком того, як її родина зруйнувалася. У 90-х Віктор Ющенко розлучився з мамою Віталіни та Андрія Світланою Колесник і одружився на іншій жінці – Катерині Чумаченко, яка народила йому ще трьох дітей.

"От ти усвідомлюєш, що щось зламалося, що має бути цілим. Воно дає свої надломи. Десь після 20 років все важче і важче я його переживала. Вже й забули, що розлучилися, а мої переживання почали тільки доходити", - каже жінка.

Але сьогодні всі її переживання в минулому. До того ж, поруч із нею є коханий чоловік. Говорячи про свого обранця, жінка помітно червоніє і зайвого не говорить. Єдине, що вдалося дізнатися, – він бізнесмен, який не хоче публічності.

"Я б хотіла, щоб він сам про це сказав. Мені хочеться теж якоїсь казки в майбутньому. Хочеться його сюрпризів якихось", - ділиться Віталіна.

Віталіна Ющенко_1
ЖВЛ

А ще зізнається, що мріє про весілля і вчетверте стати мамою. А поки Віталіна Ющенко допомагає татові з роботою – мають кілька бізнес-проектів разом. Також донька експрезидента любить проводити час з дітьми та собакою Пепою. І про себе не забуває - серйозно займається своїм тілом у тренажерній залі. Детективні та скандальні історії залишились позаду. А попереду, сподівається, - спокій, насолода своїм віком і повернення на світські майданчики.

"На сьогоднішній день у мене є більше часу собі присвятити. Тому, думаю, що будемо бачитись частіше", - говорить журналістам Віталіна Ющенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції