Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поки що я вірю політикам, але останнє слово залишається за мною - Савченко

Після розмови з президентом, сестрою і мамою вона була в гарному гуморі.

Адвокат Микола Полозов зустрівся з українською льотчицею і нардепом Надією Савченко в СІЗО, яка сьогодні тимчасово припинила голодування.

Про це він повідомив у Facebook.

"Після розмови з президентом, сестрою і мамою вона була в гарному настрої. Є надія, що весь цей кошмар підходить до свого завершення", - написав захисник.

"Надія почала пити воду, різко переходити до твердої їжі в її стані зараз небезпечно. Стан здоров'я Надії стабілізований внутрішньовенними вливаннями, які тепер їй проводять кожен день. Є проблеми з нирками - набряклість. Зовсім сколоті вени, ставлять крапельницю через зап'ястя", - повідомив Новіков про стан Савченко.

Він додав, що хочеться вірити, що домовленості політиків реалізуються найближчим часом: протягом тижнів, а не місяців.

"Поки що я їм [політикам] вірю, але останнє слово залишається за мною, і його не можна відняти" - процитував він Савченко.

Раніше президент України Петро Порошенко розповів, що обговорив алгоритм повернення українки з російським президентом Володимиром Путіним, і їм вдалося досягти домовленостей.

Нагадаємо, що засуджена в Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров Євген Єрофєєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх засудили до 14 років з конфіскацією майна. Адвокати ГРУвців повідомили, що оскаржувати вирок не будуть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції