Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поки світ відволікається, Путін ескалує свою війну в Україні - The Washington Post

Російський президент рішуче налаштований обманювати і здійснювати підривну діяльність кожного разу, коли це відповідає його цілям.

Поки світ відволікається, президент Росії Володимир Путін ескалує свою війну в Україні.

Про це мовиться в редакційній статті "Поки світ відволікається, Путін ескалує свою війну в Україні", опублікованій на сайті газети The Washington Post.

Путін знову грає з вогнем. Цього разу це може виявитися літнім блефом, або приводом для ескалації війни з Україною. У будь-якому випадку, це є доказом того, що Путін рішуче налаштований обманювати і здійснювати підривну діяльність кожного разу, коли це відповідає його цілям, вдома і за кордоном. Зараз він користується розгубленістю Сполучених Штатів і Європи.

Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) в середу заявила, що в минулі вихідні один з офіцерів був убитий недалеко від фактичного кордону між Кримом і Україною. Росія захопила Крим на початку 2014 року, а потім підтримувала агресивне повстання в східних областях України. Повстання, як і раніше, продовжується зі смертельними наслідками, але межа між Кримом і Україною була відносно спокійною зоною.

За даними ФСБ, диверсанти були озброєні бомбами і боєприпасами і мали намір знищити інфраструктуру в Криму, а друга спроба, за підтримки української артилерії, була здійснена в понеділок, коли загинув солдат російської армії.

Україна назвала все це "фантазіями", провокацією з боку Росії. Існує дуже мало доказів того, що сталося насправді, і цей конфлікт надав новий сенс старій приказці про те, що на війні правда стає першою жертвою. Але заяви ФСБ звучать підозріло, як гамбіт Путіна, який спішно присягнувся помститися. У четвер президент України Петро Порошенко привів свої війська в бойову готовність.

Ми вже це бачили. "Маленькі зелені чоловічки" Путіна, солдати без знаків розрізнення, потайки захопили переважно російськомовний Крим; він ніколи не визнавав справжньої ролі Росії у підбурюванні та здійсненні повстання на Донбасі, а також у катастрофі малазійського лайнера. Його військова кампанія в Сирії проводилася з подібною дезінформацією і бездумністю. Путін грає за власними правилами, навіть на зимових Олімпійських іграх 2014 року, його "шедевр" у Сочі, який ФСБ і російське держава зруйнували, систематично видаючи допінг російським спортсменам, і покриваючи їх.

Навіщо розпалювати нову битву саме зараз? Захоплення Криму користувалося надзвичайною популярністю вдома, і, можливо, намагаючись відволікти росіян від економічних проблем, частково створених західними санкціями, Путін сподівається на підйом перед парламентськими виборами 18 вересня.

Можливо, Путін також розраховує на те, що поки Сполучені Штати будуть займатися президентською кампанією, Європа зайнята "брекситом" і міграційною кризою, а весь світ дивиться Олімпійські ігри 2016 в Ріо, у нього є можливість діяти, не побоюючись серйозної відповіді.

Врешті-решт, Росія неодноразово відкидала пропозиції США щодо співробітництва в Сирії, а адміністрація Обами просто відповідає ще більшою кількістю пропозицій. Донбас і раніше страждає від кровопролиття – протягом останніх восьми місяців було вбито 1200 осіб. Щодня порушується угода про припинення вогню Мінськ-2, яка так і не була реалізована в повному обсязі, але ніщо з цього не відображається в заголовках.

У 2014 році президент Обама і держсекретар Джон Керрі закликали Путіна відмовитися від подальшої ескалації" війни в Україні. Але Путін пропустив вказівки повз вуха. Сполучені Штати і Європа не можуть дозволити собі злочинну легковажність і ілюзії щодо Росії.

Відео Росія продовжує розкручувати ситуацію із так званою підготовкою терактів в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції