Антикорупціонерів вона назвала грантоїдами.

Так звана російська депутатка Наталя Поклонська оприлюднила інформацію про квартиру в Донецьку, яка належить їй, за інформацією Transparency International.

Про це вона написала у своєму Facebook.

Поклонська подякувала "панам-грантоїдам з Transparency International" за ретельне розслідування та ентузіазм в збільшенні її приданого.

За її словами, буцімто справжня господиня квартири площею 29,9 кв. м на Римського-Корсакова в Донецьку "не дуже рада такому повороту".

"Дубровська Наталія Володимирівна 1974 року народження відмовилася передати ключі новим "власникам", проте люб'язно погодилася надати оригінали документів на свою власність. Ці папірці (завірені, з усіма печатками та підписами) підтверджують, що панове "борці з корупцією" у своєму викривальному розслідуванні поширили підроблені "документи", в яких "намальований" ідентифікаційний код і деякі інші дані (не можуть бути опубліковані, так як є персональними даними)", - написала Поклонська.

На думку "няш-мяш", антикорупціонери або образилися на неї, або допомагають тим, "кому не подобається її робота і те, про що вона не боїться говорити".

Нагадаємо, нещодавно Поклонська спростувала інформацію про наявність у неї незадекларованої квартири в Донецьку і пригрозила Transparency International депутатським запитом до прокуратури і тим, що вони "пилятимуть дрова".

Організація щодо боротьби з корупцією Transparency International закликала нелегітимну Держдуму РФ зняти мандат із Поклонської, якщо підтвердяться дані про її незадекларованому квартиру в окупованому бойовиками Донецьку. 

Колишня "прокурорка" окупованого Криму користується двома службовими квартирами, однією – депутатською у столиці РФ Москві, та прокурорською у Сімферополі, хоча давно не обіймає цю посаду. Третю квартиру Поклонської на 29,9 квадратних метра TI виявила в українському державному реєстрі прав на нерухомість. Зареєстрована вона на Дубровську Наталію Володимирівну (Дубровська - дівоче прізвище Поклонської), яка народилася в той самий день, що Поклонська. 

Залиште свій коментар