Поклонська різко відповіла на закиди Жириновського про сексуальну незадоволеність

Скандальну заяву політик зробив у ефірі однієї з російських радіостанцій.

Так звана депутатка "Держдуми" Наталія Поклонська відреагувала на заяву лідера ЛДПР Володимира Жириновського стосовно своєї сексуальної незадоволеності.

Про це вона заявила РБК

"Я - про махінації з використанням державних грошей, а мені - про "сексуальну незадоволеність". У кого що болить?", - обурилася Поклонська.

Стосовно висловлювання політика про зв'язок сексуальної незадоволеності з роботою в сфері політики і мистецтва, Поклонська підкреслила, що на її рахунок він "не вгадав". Вона запропонувала Жириновському звернути увагу на власний стан.

"Краще подумайте, чи всім задоволені ви, дозволяючи собі скочуватися до обговорення своїх колег, використовуючи такі вислови "нижче пояса", - звернулася вона до лідера ЛДПР.

За словами Поклонської, примітно, що вересень Жириновський почав зі складання списку "слабких політиків".

"Першим в цей "список Жириновського" потрапив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, відставки якого він зажадав, а потім і наш святий государ Микола II. Важко припустити, які природні чи інші фактори впливають на таке бачення історії і поточної ситуації", - сказала вона.

Нагадаємо, 6 вересня Жириновський виступив в ефірі програми A-Team на радіостанції "Ехо Москви". Відповідаючи на запитання ведучого про те, "що відбувається" з Поклонською, він заявив, що "всюди, де є якісь дії в мистецтві, в політиці, в творчості, - всюди є сексуальна незадоволеність".

Він також назвав імператора Миколи II "слабким боягузливим підкаблучником" і обіцяв поговорити з Поклонською.

Залиште свій коментар