Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поклонська створить власну торгову марку "Няш-мяш"

Під брендом випускатимуть кримські товари

Екс-прокурор Криму, яка перейшла на бік окупаційної влади, Наталія Поклонська заявила про запуск бренду "Няш-мяш" в Ялті під час презентації власної книжки "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст ", пишуть "Крим.Реалії".

"Я дуже оптимістично налаштована до цієї ідеї. Цей бренд заслужено мною вистражданий. Спочатку я дуже переживала з приводу "Няш-мяш". Але потім зрозуміла, що треба вміти жартувати. "Няш-мяш" - це стовідсотково кримський бренд. Це символ Криму - "Няш-мяш. Крим наш". А частина друга - це "Няш-мяш. Київ наш", - заявила Поклонська.

За словами чоловіка Поклонської Івана Соловйова, зробити продукцію під брендом "Няш-мяш" захотіли підприємці. Саме вони звернулися до Поклонської.

ВідеоПоклонська заявила, що у Криму мироточить бюст Миколи ІІ

"Є традиційно кримські продукти, якими Крим славиться. Ми ж не будемо горілку робити",- заявив Соловйов.

Нагадаємо, Наталія Поклонська стала прокурором Криму у квітні 2014 року. Торік у жовтні прокуратура Автономної республіки Крим оголосила Поклонській підозру в порушенні законів та звичаїв війни. Генеральна прокуратура України також склала їй підозру у незаконному позбавленні волі політв’язнів Олега Сенцова, Геннадія Афанасьєва, Олексія Чирнія та Олександра Кольченка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції