Поклонській висунули підозру у порушенні законів та звичаїв війни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підозру було оголошено за трьома епізодами.

Прокуратура Автономної республіки Крим оголосила про підозру колишньому "прокурору" окупованого Криму Наталії Поклонській у порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомили у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"У середу, 10 жовтня 2018 року, прокуратурою АР Крим складено і підписано повідомлення про підозру Наталії Поклонській за те, що, перебуваючи на посаді так званого прокурора Республіки Крим, вона вчинила порушення законів та звичаїв війни, що передбачені міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України", - заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За словами генпрокурора, підозру було оголошено за трьома важливими епізодами.

"За особисту участь у забороні діяльності Меджлісу кримськотатарського народу, який вона називала екстремістською організацію; за затвердження відповідно до КПК РФ обвинувального висновку у кримінальній справі щодо заступника голови Меджлісу Ахтема Чигойза та ще 5 кримських татар нібито за організацію масових заворушень, а насправді за конституційне право, дароване українським Основним законом на мирні протести", - пояснив він.

Окрім цього, зазначив Луценко, нині остаточно допрацьовується ще один епізод щодо участі Поклонської у переслідуванні українського режисера Олега Сенцова.

"Як я і попереджав, справедливого покарання не вдасться уникнути нікому, особливо тим, хто очолює окупацію "руським міром" української території", - резюмував очільник ГПУ.

Нагадаємо, раніше Поклонській оголосили про підозру у державній зраді, закликах до повалення конституційного ладу, створенні організованої злочинної групи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції