Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Покоївка Черновецького судиться з ним через темну історію "Правекс-банку"

На початку дев'яностих чоловік Алли Фролової був успішним бізнесменом, мав страхову кампанію. "Правекс-банк" нібито належав саме йому.

Особиста прибиральниця потягла Леоніда Черновецького до Генеральної прокуратури. Алла Фролова довго мовчала і тільки для "1+1" погодилася розповісти трагічну історію свого чоловіка, який був успішним бізнесменом, а потім таємниче зник. Саме йому нібито належав "Правекс-банк", яким потім володів Черновецький. Про це розповідає програма "Гроші".

"Причетним до цього злочину вона вважає Леоніда Черновецького", - заявив адвокат Фролової Іван Боднарук.

Покоївка екс-мера живе далеко за Києвом. На початку дев'яностих її чоловік був успішним бізнесменом, мав власну страхову кампанію "Кройтер і компанія", торговий дім і навіть хотів балотуватися у ВР. Але більш за все чоловік Алли мріяв про власний банк.

В той же час у Києві "підіймався" ще один бізнесмен - Леонід Черновецький.

"На кухні ми сиділи за чашкою кави, і він сказав, що "Правекс-банк"- це мій банк. Ось цю фразу я точно пам'ятаю. І сказав, що остерігайся Черновецького і його людей. Я точно знаю, що мій чоловік був засновником "Правекс-банку", і всі гроші, які були у нього - його капітал весь був переведений в "Правекс-банк", - розповіла Алла.

За її словами, невдовзі в їхньої родини почались великі проблеми.

"Одного разу приходили бандити в будинок. Це був вечір, це був вихідний, ми були вдома і раптом подзвонили у двері. Він відчинив, вони зайшли і була така серйозна розмова. Тобто ми з донькою були по кімнатах розсаджені, а вони залишалися на кухні, і тоді вони знущалися над чоловіком, це бачила донька, тому що кімната була з кухнею навпроти, вона це бачила. Вони погрожували ще дочкою йому, що вона ходить в школу, ти, мовляв, не боїшся, що з твоєю дочкою взагалі щось може трапитися. Вони ставили чайник і підносили окріп до його голови", - розповідає вона.

Алла Фролова програла усі суди Черновецькому. Але жінка і досі не втрачає надію - шокувати правоохоронну систему.

"Я хочу знайти свого чоловіка. Я хочу знати, що сталося. Людини немає 15 років. Я чекаю на нього всі ці роки", - говорить Алла.

Усі шокуючі подробиці цієї трагічної історії дивіться у вівторок, 12 лютого, о 22:20 в "Українських сенсаціях". Також канал першим покаже нову родину Черновецького.

Відео Черновецького тягнуть до ГПУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції