"Полетіли голови". Труба "обезголовив" чотири управління ДБР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посадовців було звільнено через "невідповідність займаній посаді”.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба звільнив чотирьох посадовців відомства.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Данило Мокрик, а згодом підтвердила співробітниця прес-служби ДБР Ірина Винокурова.

"Як передбачалось, полетіли голови в Державному бюро розслідувань. Перша офіційна хвиля звільнень. Пам’ятаєте тих 27 кандидатів, яких Роман Труба 4 місяці не призначав, а потім таки призначив 23 з них? Схоже, що ще тоді "завбачливий" директор ДБР "відчував", що не впораються ці люди з роботою... Певно, тому так довго і не призначав", - написала вона.

Згідно з оприлюдненими документами, йдеться про директора теруправління ДБР в Полтаві Володимира Тимошка, керівника другого управління організації досудових розслідувань Олександра Туру, керівника фінансового управління Дениса Луцика та керівника управління забезпечення діяльності Василя Титарчука.

Як зазначається, причина масового звільнення - "невідповідність займаній посаді”.

Не "люди Директора-2" Ну от, як передбачалось, полетіли голови в Державне бюро розслідувань. Перша офіційна хвиля...

Опубликовано Ирина Винокурова Вторник, 28 мая 2019 г.

Нагадаємо, раніше Труба звільнив голову прес-служби ДБР Андрія Мальчика. Співробітники відомства вважають, що це сталося через оприлюднення новини про відкриття справи на колишнього президента Петра Порошенка за заявою екс-чиновника часів Януковича Андрія Портнова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції