Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція порушила кримінальне провадження проти НАБУ через свекруху голови НАЗК

Справа стосується незаконного проникнення в житло.

Поліція відкрила кримінальне провадження проти працівників НАБУ за порушення недоторканності житла свекрухи голови НАЗК. Справа ведеться за заявою власниці помешкання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні Надія Тімер-Булатова замкнула в оселі детектива антикорупційного бюро, котрий приніс їй повістку на допит. Чоловік твердив, що лише виконав свої службові обов’язки і був незаконно затриманий, а жінка – що той увірвався в її квартиру, тож вона заблокувала можливого афериста і викликала поліцію. З’ясування стосунків тривало до глибокого вечора. У підсумку, власницю житла госпіталізували. Адвокат свекрухи голови НАЗК Наталії Корчак твердить про стресову ситуацію і високий тиск.

ВідеоСвекруха голови НАЗК затримала у своїй квартирі детектива НАБУ

Юрист заявила, що детектив НАБУ порушив права її клієнтки, бо жінку мали попередити про допит заздалегідь, поряд мав би перебувати адвокат, а Тімер-Булатова досі не знає, у якій справі її допитували. У бюро ж пояснюють, що справа стосується безпосередньо Наталії Корчак і її свекрухи – чиновницю бачили в автомобілі, якого немає у її декларації, натомість машина записана на маму її чоловіка – Надію Іванівну. Детектив Дмитро Нечипоренко твердить, що зайти до квартири його запросила сама Тімер-Булатова, але потім тримала там у заручникам майже шість годин.

"В результаті нічних подій мати мого чоловіка, Надія Іванівна Тімер-Булатова, звернулася до поліції із заявою про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу та незаконного проникнення до житла фізичної особи", - прокоментувала подію сама Корчак.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко 

Залиште свій коментар

Вибір редакції