Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція прозвітувала про перші порушення на дільницях

Правоохоронці працюють у посиленому режимі.

У неділю, 31 березня, до українських правоохоронців вже надійшли 25 заяв про порушення під час виборчого процесу. Про це повідомляє МВС на сторінці у соцмережі Facebook.

"31 березня 2019 року до органів поліції надійшли 25 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, з них: у Закарпатській області – 4, Кіровоградській – 3, Вінницькій, Сумській, Запорізькій, Луганській – по 2, Київській, Одеській, Черкаській – по 1 та у місті Києві – 7", - йдеться у повідомленні.

Факти порушень пов’язані з: незаконна агітація – 7; підкуп виборця – 1 (у Закарпатській області); фотографування бюлетенів – 2 (у Кіровоградській області); спроба винесення бюлетеня з дільниці – 1 (у Житомирській області).

У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Виборчі дільниці вже запрацювали.

У день виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

ВідеоВибори-2019: що треба з собою мати і коли працюватимуть дільниці

Важливо не забути паспорт громадянина України, ID-картку чи військовий квиток. З водійським посвідченням проголосувати не вдасться. За селфі з бюлетенем можна потрапити за ґрати, тому не робіть жодних фото у кабіні для голосування. Дільниці по всій країни відчиняються о 8 ранку. Проголосувати можна до 8 вечора. Якщо побачите порушення, звертайтеся до голови виборчої комісії, офіційних спостерігачів та правоохоронців.    

Вибори-2019: що треба з собою мати і коли працюватимуть дільниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції