Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція закрила кримінальні провадження про підкуп виборців штабами Гриценка і Тарути

Ще за двома кандидатам розслідування тривають.

Поліція закрила кримінальне провадження про можливий підкуп виборців штабами кандидатів у президенти України Анатолія Гриценка і Сергія Тарути.

Про це в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Гриценко – звернення було помилковим, ми його перевірили і закрили. Тарута – те ж саме, перевірили і закрили, хоча там були незначні підстави. Коли я кажу "звернення", мова йде про кримінальні провадження, в яких фігурує кілька об'єднаних звернень", – сказав він.

Аваков зазначив, що Державне бюро розслідувань і Служба безпеки України займається розслідуванням можливого підкупу виборців штабом Юлії Тимошенко, а поліція веде кримінальне провадження по штабу Петра Порошенка.

Раніше Аваков повідомляв, що поліція завела кримінальну справу і розслідує можливий підкуп виборців у Василькові Київської області з боку штабу провладного кандидата. За його словами, "виборча сітка" працює за наступною схемою: один із представників штабу наймає агітаторів, ті вибирають сто осіб із соціально незахищених верств населення, йдуть до них і запитують, чи готові вони підтримати їхнього кандидата. Якщо так, то пропонують допомогу.

21 лютого Служба безпеки України повідомила про викриття виборчої піраміди на чолі з народним депутатом. Слідство вважає, що 2018 року на території України було створено злочинну організацію, яка мала на меті масовий підкуп виборців та фальсифікацію результатів виборів президента України. У матеріалах СБУ згадується народний депутат Руслан Богдан.

"Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що "піраміду" нібито організував нардеп з фракції "Батьківщина" Валерій Дубіль. Він начебто координував і фінансував цю виборчу схему. Відзначається, що в кожній області організація мала свого представника. Одним з них, як стверджується, був член ВО "Батьківщина" Богдан. Спецслужби також стверджують, що у піраміді присутній російський слід. 

Відео Кандидати в президенти звинувачують одне одного в масовому підкупі виборців

Почалося з Юлії Тимошенко. Вона заявила, що чинний президент України Петро Порошенко і його соратник Юрій Березенко нібито створили цілу мережу для скуповування голосів виборців. Цього тижня серйозного удару зазнала і сама Тимошенко. СБУ і Державне бюро розслідувань провели десятки обшуків у співробітників "Батьківщини" по всій Україні. І заступник голови СБУ Віктор Кононенко повідомив про розкриття великої мережі для скуповування голосів на президентських виборах. 

Кандидати в президенти звинувачують одне одного в масовому підкупі виборців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції